Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Mit mondjak a szemésznek,...

Mit mondjak a szemésznek, hogy felírjon árpa eltávolító műtétre? 22/l

Figyelt kérdés
Szerintem holnap jön el a napja, hogy újfent szemészhez fogok menni... 2023-ban jött ki az évesen visszatérő, és ahogy szokott lenni, még mindig van. Korábban írtam már ki kérdést, de azt írták, hogy magán. Az nekem nem fér bele. Nincs pénzem magánra, jelenleg egyedüli családfenntartó vagyok itthon, mert apám nem tud dolgozni néhány hónapig, de anélkül sem akarok 50 ezret fizetni egy kis vágásért, amit ingyen megcsinálnának. Több szemésznél megfordultam, mindig máshoz kerültem. Flegmák voltak, nemtörődömök. Felírtak krémet, nem használt, felírtak másikat, az sem használt, felírták ugyanazt annak ellenére, hogy mondtam, nem használ. Műtétet kértem kismilliószor, mindig elutasítottak, kvázi az adott évszakra hivatkozva. Nem jó tavasszal, nem jó nyáron, nem jó ősszel, nem jó télen. Pár hónapja teljes munkaidőben dolgozok egy gyorsétteremben, konyhán. Nekem mindegyik évszakban nyár van bent, kint és bent is annyit tudnék tenni, hogy lefedem azt a szememet. Ezt mondtam is még régebben, a szemem lefedését, amikor 18 alatt voltam és nem dolgoztam sehol, de se így, se úgy. Most már nagyon elegem van. A jobb szemhéjamon van, és nagyon csúnya. Nem fáj, azonban a tudat, hogy minden évben előjön és több hónapig az arcomon van, átkozottul idegesít. Mit mondjak a szemésznek, hogy felírjon műtétre a hülye krémek felírása helyett?
febr. 18. 22:49
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Ja értem😂

De ez akkor is ostobaság, de viccnek am nem rossz.

febr. 19. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Hát, ez nem jött össze. Sebészeten nem foglalkoznak árpaműtéttel. Persze fizetősen bármi megoldható, de ott, ingyen nem. Menjek a szemészetre.
febr. 23. 18:01
 13/18 anonim ***** válasza:

Ooo, de utálom én ezt az egész rendszert...

Mivel próbàltad eddig eltüntetni?

Nekem a tetran szemkenőcs meg vmi szemcseppentő írtotta ki.

Meg nagyon nagyon oda kell figyelni, hogy ne dörzsöld a kezeddel a szemed. Nem szabad hozzányúlni még akkor sem, ha epp nincs rajta àrpa.

febr. 23. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
A nevekre nem emlékszem, de volt "néhány" kenőcs... A Tetran volt az egyik, képről beugrott, ahogy beírtam a keresőbe. Mindent úgy csináltam, ahogy a szemész mondott, mindaddig, amíg azzal mentem vissza sokadjára, hogy nem válnak be, de csakazértis ugyanazt írta fel "próbaképpen", ami nem vált be, műteni nem műtenek. Tényleg jó páciensként követtem az utaításokat, de semmi... Nemhogy minimálisan jobb lett volna, hónapokig ott maradt még. Mindig magától húzódik vissza.
febr. 23. 18:20
 15/18 anonim ***** válasza:
Ooo szegény...am ez nagyon rossz. Nekem is volt csak nekem gserek koromba és bekem mindig nyáron jött elő. Állandóan be volt gyulladva az egesz nemem, meg akkora árpa volt rajta mint egy borsó. Nekem segített a kenőcs meg a csepp, de folyton vissza jött. Majd egyszer csak többé nem jött elő...
febr. 23. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Mondtam én, hogy mondd, hogy a P Sándor lánya vagy :)
febr. 23. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Szemészetet is megjártam. Mondtam a dokinak, hogy a krémek nem vállnak be. Mit kaptam? Ó, dehogynem működik... Hát mit írt fel? Krémet! Milyet? Amilyet az évek alatt már legalább kétszer felírtak nekem és nem használt! Műtét? Az egy dolog, hogy gyulladtan nem, de ő még utána is vétózta, mert használjak krémet!
febr. 26. 20:40
 18/18 anonim ***** válasza:

Sajnàlom!😔

Magàn úton esetleg?

Tudom, hogy nem olcsó, de ha gyűjtenél rá. Nem vesztessz semmit, mert így sem történik semmi. Néhany hónapig gyűjtögetsz és magán úton kitudják műteni.

Persze, ha ez így neked megoldható...

Sajnálom!

febr. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!