Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Hova mehetek szemfájdalommal,...

Hova mehetek szemfájdalommal, ha a szemészetre nem tudnak időpontot adni? A háziorvoshoz érdemes elmenni?

Figyelt kérdés

Kb. másfél hete kezdett nagyon fájni a bal szemem. Nem szúró-égető fájdalom, mint amikor elfárad, inkább olyan, mint amikor be van gyulladva valami. De nem piros, nem könnyezik. Eleinte látászavarok is társultak hozzá, nehezebben fókuszált, mint a másik szemem, a látótér szélén homályos foltok látszottak, fényérzékenység, esténként statikus látás. A látászavarok kb. 4 nap múlva elmúltak, de a fájdalom nem enyhült. Most már a szemem mögött, körül is eléggé fáj. A szemészetre nem tudtak időpontot adni.

Háziorvos tud ezzel kezdeni valamit?



márc. 1. 22:16
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
#9 Nem, azzal a sürgősségire/balesetire megyek, mivel teljesen más eset.
márc. 1. 23:01
 12/15 A kérdező kommentje:
#10 Itt fülfájással például hazaküldenek, ha nincs időpontod. Nem egy ismerősöm járt már így sajnos.
márc. 1. 23:04
 13/15 anonim ***** válasza:
Ott helyben tárcsázd be a betegjogi képviselő számát, ha nem fogadnak. Ha nem veszi fel, akkor más elérhetőségen tegyél panaszt.
márc. 2. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
66%

9 és 10 vagyok

A szakrendelő szemészetén, soron kívül fogadtak, amikor üvegszilánk került a szemembe.

Az orr-, fül-, gégészeten vártam, míg sorra kerültem, amikor nagyon fájt a torkom, és a háziorvos oda küldött.

Nem tudom, hová jársz, de elég hihetetlen, hogy akut problémával bárhol is hónapokat kellene várni. Ez akár a szemed világába kerülhet.

Az az érzésem, hogy kifogásokat keresel, nem megoldást.

márc. 2. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

#13 Köszi, megpróbálom így!


#14 Érezd akkor ezt, bocsi, de különösebben nem izgat az érzelmi világod.

márc. 2. 12:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!