Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Fényérzékenység ?

Fényérzékenység ?

Figyelt kérdés

A jogosítványom megszerzésében nagyon nehezít amikor elvakít ha kicsit is süt a nap

Nem régen lett megint új szemüvegem

Most nem férne bele nekem megint egy ami fényre sötétedő ami néha zavaró mert lámpa fényre is sötét lesz és van amikor az úton se látok tőle pl zebránál egy embert mondjuk árnyékban vagy félig takarásban

Valamilyen szemcsepp vagy akármit tudnátok ez ellen ?



márc. 10. 14:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet szerotonin szindróma
márc. 10. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem hiszem az egészen más ahogy olvasom 😅
márc. 10. 15:59
 3/5 anonim ***** válasza:
73%

Az újak csak UV fényre sötétednek, tehát lámpafényre nem.

De pl. fiataloknak nagyon nem áll jól a sötétedős, azt inkább öregebbek használják.

márc. 10. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Kék szemem van és érzékeny a fényre. Gondoltam egyet hogy akkor már tetetek bele fényresötétedő lencsét az új kerethez, az optikus is mondta milyen jó stb...

Hát egy az hogy baromi gázul néztem ki benne mikor besötétedett😂

2: meg hogy még felhős napokon is tök sötét lett mivel UV-re reagál, és nem láttam így se - úgy se

3: kellemes volt vakító napsütésnél az igaz, de vele együtt mintha kevésbé láttam volna - mint mikor a telefonon nagyon le van véve a fényerő - egyszerűen nem tudtam megszokni, szóval ki is cseréltettem a megszokottra.

Majd nézek valami csiptethetős izét rá vagy dioptriás napszemüveget... (19L)

márc. 16. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Dioptriás napszemüveg?
márc. 27. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!