Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Hol lehet a legolcsóbban...

Hol lehet a legolcsóbban szemüveget venni? A megjelenése nem érdekel, csak az ára. (Budapest főleg) Valamint jó lenne, ha pár órán belül el is készülne, még aznap

Figyelt kérdés
márc. 16. 22:44
 1/4 anonim ***** válasza:

Plázában, DM-ben, Rossmannban.

Ha tudod a dioptriát és nem cilinderes kell.

márc. 16. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Először el kellene menned egy ingyenes szemvizsgálatra, hogy megtudd milyen lencsére van szükséged. Vagy a rendelőintézeti szemészetre mész, vagy egy optikai üzletbe ahol van ingyenes szemvizsgálat.

Minden optikai üzletben vannak nagyon olcsó keretek amik már nem igazán divatosak és ha neked ez is megfelel abba teszik a lencsét.

Én mindenképpen optikai üzletet javaslok szemvizsgálattal.

márc. 16. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Optikában ha nem is pár óra, de még aznapra vagy másnapra is el tudják készíteni némi felárért.
márc. 16. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem utazás előtt eltört a szemüvegem és lerohantam a Bp. XX. Török Flóris u. 51 alatt lévő látszerész üzletbe, ahol van ingyenes szemvizsgálat is és azonnal el is készült az új szemüvegem. Ebben az üzletben rengeteg lencse van készleten.
márc. 16. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!