Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Utálok idegen helyen elmenni...

Utálok idegen helyen elmenni nagy wc-re. Hogyan tudnám elérni azt, hogy naponta egyszer, leginkább reggel teljesen kiürüljön belőlem a széklet? Honnan tudnám azt, hogy hiába voltam reggel wc-n, hogy aznap már nem kell?

Figyelt kérdés

márc. 6. 14:00
 1/6 anonim ***** válasza:
27%
Iszol reggel kávét, az majd jól beindítja a dolgokat. Nekem ez a taktikám, sose volt még gond pedig váltott műszakban dolgozok ami megkavarja az ember bioritmusát :D
márc. 6. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy, ha neked gyorsabb az anyagcseréd, akkor rád fog jönni naponta többször is és ez teljesen normális, az nem az, ha rendszeresen visszatartogatod. Inkább lépj túl ezen a félelmeden, mert tényleg nem egészséges visszatartani, ha kell.
márc. 6. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Biztosítani kell, hogy legyenek a béltartalomban tejsav baktériumok és kellően laza legyen a széklet. Sok növényi rostot tartalmazzon az étrend, savanyított káposztával, kovászos uborkával, erjesztéssel készült tejtermékekkel (joghurt, kefir) be kell vinni a tejsav baktériumokat. És persze megfelelő életritmust kell kialakítani, biztosítani kell a nyugodt ürítési körülményeket.
márc. 6. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
72%
Mit kell ezen ennyit polírozni? Ha reggel nem kell, akkor nem kell. Aztán utána ha napközben meg kell, de be vagy tojva a munkahelyi wc-től - bár fel nem foghatom mi a baj vele, még fizetik is az ott töltött időt - akkor elmész pár óra múlva otthon. 1 napot is minden probléma nélkül vissza lehet tartani, nemhogy 5-6 órát.
márc. 6. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
73%

Miért kellene minden "reggel" kényszeresen nagywc-zni?


Vagy mi van, ha nem reggel mész el, hanem délután?


Bromság pszichésen a reggeli szrásra kondicionálni magad, mert ha bármi miatt NEM tudsz "időben" elmenni

A verzió: összecsinálod magad útközben

B verzió: teljesen idegbeteg leszel, hogy úristen, ma reggel még nem voltam nagywc-n


Az embereknek amikor kell elmennek, és probléma megoldva.

márc. 7. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Persze lehet szorongva élni az életedet, meg ilyen huszadrangú dolgokon problémázni, csak nem érdemes.


Nő vagyok, amikor kell, megyek, ha épp ébredés után, akkor, ha csak délután, akkor, és nem a nagy-wc köré építem fel az életemet, ugyanis egészséges vagyok, nem pl IBS-es.

márc. 7. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!