Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Látás közben vibráló foltok?

Látás közben vibráló foltok?

Figyelt kérdés
2 napja már az történik, hogy ilyen színes vibráló foltokat, csíkokat látok oldalt, alul, meg az egész látásom ilyen hangyás lesz, de kb 10 percig tart az egész. Más tünet nincsen, de ez is nagyon idegesítő és nyugtalanít. Utána elmúlik és elkezd fájni a fejem. Nincs ötletem se, hogy mitől lehet. Valaki tapasztalt már hasonlót?

márc. 20. 09:57
 1/2 anonim ***** válasza:

velem is szokott lenni ilyen 1 évbe 1szer vagy 2 szer kb,pontosan én sem tudom mi okozza nekem utána fáj a fejem 1 ponton 2-3 napon keresztül föleg ha köhögök,vagy lehajolok.


még nem vizsgáltattam magam ki mert nem bírom a korhazat,

van tippem mi lehet akkár gyenge stroke is lehet vagy agyi keringési zavar,de volt már nekem alacsony cukortól is

elég rémisztő szokott lenni

én olyankor megiszok gyorsan 3 pohár vizet meg elkezdek gugolni hogy kicsit helyre áljon a keringés ez álltalába segít nekem,

márc. 21. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Keress rá az aurás migrénre vagy migrén aura szavakra a neten, hátha magadra ismersz.

Ha gyakran van érdemes kérni egy beutalót a neurológiára. Ha ritkán akkor nincs jelentősége.

ápr. 25. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!