Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Zöldhályog alapból gyenge...

Zöldhályog alapból gyenge szemekkel. Ebből így komoly baj lehet?

Figyelt kérdés

Hónapok óta nyomó fájdalmat éreztem a szemeim mögött, úgyhogy ma voltam a háziorvosomnál.

Amikor mondtam neki a tüneteket, meg a szememet is megnyomkodta és kemények voltak, valamint az érintésnél is fájtak, akkor közölte, hogy ez jó eséllyel zöldhályog. A szemeim alapból -8 dioptriásak és ez a szemüveg már 4 éves, szerintem azóta inkább -9 lenne az ideális, mert picit romlott...

Mik a kilátások? Hamarosan megyek rendesen megvizsgáltatni. Ha kezelve lesz, lehet remélni, hogy nem lesz vakság vagy súlyos látásromlás belőle?



máj. 14. 19:23
 1/2 anonim ***** válasza:
45%
Általában megszokták műteni ezt, de ha időben elmész a szemészetre akkor hátha tudnak mondani mást is. Jobbulást kedves kérdező! 🤍
máj. 14. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Erre sürgősségi beutaló kellett volna, engem 38-as értékkel szűrtek ki, 49-nél lézeres műtétem volt. Mivel nem kell beutaló a szemészetre menj , kéredzkedj be!!!
máj. 15. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!