Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Mit tehetek, hogy elmúljon...

Mit tehetek, hogy elmúljon végre az árpám? Mitől lehet?

Figyelt kérdés
Május körül csúnyán begyulladt a szemem, árpa alakult ki rajta, aztán a gyulladás elmúlt, az árpa megmaradt a mai napig, ami nagyon zavar :( Nem használok szemfestéket, krémet, nem piszkálom koszos kézzel a szemem, valamitől mégis... Sajna pár napja érzem, hogy a másik szememen is lett egy, még alig látszik, de fáj. Pici babámmal vagyok itthon, nem tudok az sztkban órákat ücsörögni vele a szemészeten, jó lenne valami remek házi praktika. Úgy tudom, amelyik árpa nem fakad ki és nem tisztul, az betokozódik és ebből lesz az ún. jégárpa, amit csak vágással tudnak eltávolítani. Ezt azért jó lenne megúszni! Bekötni sem nagyon tudnám a szemem, mondjuk egy párakötéssel, mert 24 órás szolgálatban vagyok, segítségem nincs. Előre is köszi!
2009. jan. 23. 14:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Irgamid szemkenőcs- pár nap alatt elmúlik az árpád tőle.:) Csak naponta párszor bele kell nyomni picit a szemedbe- és kész. Vénymentes tudomásom szerint.
2009. jan. 23. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

[link]


Szia.Itt sokmindent olvashatsz róla.

2009. jan. 23. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat! Ki is osztottam a "felfeléujjakat" :) A Házipatikát már átböngésztem, onnan tudtam a fentieket, az Irgamid pedig szoptatás alatt nem ajánlott... (nagy sóhaj) Most ahogy mégegyszer olvastam az ártalmatlan kis beavatkozást a Házipatikán, megint betojtam :) Éjjelre viszont lehet, hogy megpróbálom a borogatást, bár 1-2 óra hosszánál tovább nem nagyon tudok aludni a lurkó jóvoltából.
2009. jan. 23. 15:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!