Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » A Rossmanos kontaklencse...

A Rossmanos kontaklencse folyadékban mennyi ideig lehet tartani a lencsét?

Figyelt kérdés
Best Wiew Sóoldat és azt írja, hogy minden típusú kontaklencse öblítésére és rövid távú tárolására. Azt viszont nem írja, hogy mit jelent a rövidtávú. Egy éjszakára benne hagyhatom a lencséket?
2011. jan. 7. 18:05
 1/4 anonim válasza:
nem tudom, én valahogy nem nagyon bízom ezekben a Rossmannos kontaktlencse folyadékokban. Miért nem használsz normális megbízhatót, amit látszerésznél lehet venni?
2011. jan. 7. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Olyat szoktam használni, csak most otthon felejtettem és kb egy hétre jöttem el, nem volt nálam annyi, hogy venni tudjak 2-3000-ért egy rendes folyadékot, ezért vettem a Rossmannosat, ez csak 600 volt, gondoltam , egy hétre megteszi, a semminél biztosan jobb. De egyébként ezek a szemcuccok nagyon alaposan be vannak vizsgálva, szóval ártani nem hiszem hogy fog, meg amúgy nem is hosszú távra vettem. Csak ez a baj, hogy nem írta azt, ami érdekelne.
2011. jan. 7. 18:26
 3/4 anonim ***** válasza:
Én már elég régóta azt használom, nekem nincs is ráírva, hogy csak rövidtávon jó. Benne szoktam hagyni éjszakára is. Szerintem van olyan jó, mint a drágábbak, amiket előtte használtam.
2011. jan. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi, akkor lehet el is használom az egészet :)
2011. jan. 7. 20:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!