Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Ha jól látok, és szemészeten...

Ha jól látok, és szemészeten megvizsgálnak, és ott azt mondom, hogy nem látok mindent, akkor tudni fogják, hogy nem mondtam igazat?

Figyelt kérdés

Ha nem lett volna a kérdés elég egyértelmű,akkor:

Ha valaki teljesen jól lát, de szemészetre megy vizsgálatra, és kérdezik, hogy látja-e a táblán a számokat,és ha azt mondja, hogy nem,közbe meg látja,akkor az kiderül? Mert van még másmilyen vizsgálat is,nem tudom, hogy abból is kiderül? Köszi előre a válaszokat.


2009. jan. 29. 16:15
 1/4 anonim válasza:
100%
Miért? Szemüveget akarsz? Addig örülj amig nincs.. :)
2009. jan. 29. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem valamilyen géppel be is mérték a szememet és az megmutatja hogy látsz er vagy sem. De ez rendelőtől függ, egy másik helyen nem volt ilyen. Különben ha nagyon akarsz szemüveget akkor vegyél olyat amibe üveg van, nehogy sikerüljön átvágni a dokit aztán meg kapjál valami szódásüveget amin át se látsz. És akkor szemészetre se kell menni.
2009. jan. 29. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Kolléganőm próbálkozott ezzel fiatalkorában, de a szemész rájött... két évtizeddel később a lánya is eljátszotta ugyanezt, ugyanannál a szemésznél (nem tudott az anyuka régebbi akciójáról)... sejtheted a szemész hogy hívta fel röhögve az édesanyát :)


De ha szemüveget akarsz, akkor vegyél egyet sima üveggel... megcsinálják azt is, és senkinek nem kell tudnia, hogy nem igazi :D

2009. jan. 29. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
énis megcsináltam ezt:D és mondtam hogy jól látom, a szemész erre meg azt mondta, hogy akkor olvassam fel a számokat:D ott végem lett xD
2009. nov. 30. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!