Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Fáradt szemek milyen vitamin...

Fáradt szemek milyen vitamin hiányát mutatják?

Figyelt kérdés
2011. jan. 23. 15:34
 1/9 anonim válasza:
Nekem a szemorvos Bérestől a magnéziumot ajánlotta! délután 17-18 körül már a szem héjamat nehéznek érzem! nem vagyok álmos mégis szükségét érzem ,hogy becsukjam a szemem. Mivel a látásommal nincs gondom szemüveget nem javasolt!
2011. jan. 23. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
A-vitamin szedése vagy béres szemerő tabletta szedése javasolt.
2011. jan. 25. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
az ocuvite lutein szemvédő vitamin is jó
2011. jan. 25. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 vaszily katalin ***** válasza:
AZ Á-VITAMIN HETI EGYSZER LEHET BE VENI ORÁRA PONTOSAN.ÉN IS SZEDTEM.DE MEGTUDTAM MEGNÖ AZ ÉTVÉGYAM ABAHAGYTAM MERT UGYIS NAGY A SEGEM.SÁRGARÉPÁT JAVASOLOK.MÉG JO SZINED IS LESZ.LÉ.VAGY PÁROLÁS.MÉGHOZÁ FINOM ÉDES IS.S ETÖL NEM LESZ BUDÖS A BORÖD.DE A CENTUMTOL IGEN.EGY HONAP SZEDÉSE UTÁN
2011. jan. 26. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
49%
Honnan tudod hogy vitaminhiánytól van? Az orvos mondta, vagy csak te gondolod. Lehet nem is az, és akkor feleslegesen szeded a vitaminokat a pénzkidobásról nem is beszélve. Nem lehet hogy inkább olyan a munkád vagy a hobbid ami megerőlteti a szemedet és egész egyszerűen a tested csak értesít hogy elfáradt? Lehet tényleg csak pihentetni kéne...
2011. jan. 28. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
ja, és az orvosok mindig egyből valami gyógyszert vagy gyógyszetári készítményt akarnak egyből rátukmálni az emberre, hisz ez az érdekük. Ez után jön nekik a lóvé. Gondold meg.
2011. jan. 28. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Kedves hozzászóló, ne vedd zokon, de belejavítottam a hozzászólásodba (kis betűkkel). Nagyon jó, amit írsz, de szégyen, hogy tele van hibával !

"AZ Á-VITAMINt HETI EGYSZER LEHET BEVENnI óRÁRA PONTOSAN.ÉN IS SZEDTEM,DE MEGTUDTAM, MEGNő AZ ÉTVÉGYAM. ABAHAGYTAM, MERT úGYIS NAGY A SEGgEM.SÁRGARÉPÁT JAVASOLOK.MÉG Jó SZíNED IS LESZ.LÉ.VAGY PÁROLÁS. MÉGHOZzÁ FINOM ÉDES IS.S ETtőL NEM LESZ BUDÖS A BőRÖD.DE A CENTUMTóL IGEN.EGY HóNAP SZEDÉSE UTÁN".

2011. jan. 29. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Szerintem akkor a legjobb ha eszel répát vagy paradicsomot.
2011. jan. 29. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
08.09 es,a tiedben is van ám hiba,hiába akartál javítani.
2011. jan. 29. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!