Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » A lézeres szemműtét mennyibe...

A lézeres szemműtét mennyibe kerulhet és lehet e késobb valami bajom a szememnek vagy mutét alatt?

Figyelt kérdés
2008. jan. 28. 21:16
 1/3 anonim ***** válasza:
92%
Én tavaly nyáron estem át lézeres szemműtéten, és nagyon meg vagyok elégedve vele. Amit tudnod kell, hogy az ilyen beavatkozást csak magánklinikákon végzik és így az ára kissé borsos. Több fajta árfekvésű műtét létezik, a műtét típusától függően. Nekem rövidlátást kezeltek és 300 000 ft-ba került a két szem. De vannak régebbi eljárások is, ilyen esetben körülbelül 200 000 ft-ra kell számítani. A műtét tulajdonképpen nem is igazi műtét hiszen ambulánsan végzik. Bemész és még aznap haza is mehetsz. Nem különösebben fájdalmas, csak néhány percet vesz igénybe, a teljes gyógyulás kb. 3 hónap. Ha betartod az előírásokat akkor 100%-ig biztonságos is, semmi baja nem lehet tőle a szemednek, csak javulhat. Ha anyagilag megengedheted magadnak akkor én csak ajánlani tudom.:)
2008. jan. 29. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
27%
A legolcsóbb helyeken 80.000Ft/szem. Leggyakoribb komplikációja a szaruhártyahomály, ami azonban az esetek nagy részében szemcseppel jól kezelhető. Az eljárás 20 éves múltra tekint vissza, ennél hosszabb távú tapasztalatok tehát nem léteznek..
2008. júl. 28. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
78%

Az ár mindig az adott műtét jellegétől függ. Nem akarom egyik céget sem reklámozni, de ide másoltam pár műtéti eljárást, te tudod milyen gond van a szemeddel. Innen viszonyíthatsz, ha ajánlatokat keresel. Ajánlom, hogy jobban nézz körül, mert egyes cégek néha kedvezményesen csinálnak egy-egy beavatkozást, illetve néhol részletekben is lehet fizetni. Ha van egészségpénztári befizetésed, azt is felhasználhatod. Szóval, pár összeg:

Szürkehályog eltávolítás műlencse beültetéssel,

Phacoemulsifikációs technikával 225.000 Ft/szem - 15% kedvezmény

Szürkehályog műtét phacoemulsifikációval, és multifokális,

AcrySof ReSTOR típusú műlencse beültetéssel 365.000 Ft/szem - 15% kedvezmény

Szürkehályog műtétet követő kontroll másnap, és egy hét múlva ingyenes

PRK 139.000 Ft/szem - 15% kedvezmény

Lasek 139.000 Ft/szem - 15% kedvezmény

Műtét utáni kontroll 6 hónapig ingyenes

Diabéteszes betegek szűrő vizsgálata 10.000 Ft

Szemfenéki argon-lézer kezelés

az ár, a szemfenék ¼ területére vonatkozik 12.000 Ft

Összesen, ha a teljes területet kezeljük 36.000 Ft

Nd-YAG lézer kezelés a szivárványhártyán 15.000 Ft/szem

Nd-YAG lézer kezelés utóhályogban


15.000 Ft/szem

Kúszóhártya eltávolítás 49.000 Ft

Kisműtétek: szemhéjszéli kis elváltozások kimetszése, jégárpa megnyitása 30.000 Ft -80.000 Ft


Szóval ezekhez viszonyíthatsz. Ha érdekel, küldök linket privátban.

2009. szept. 23. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!