Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Új szemüveg probléma?

Új szemüveg probléma?

Figyelt kérdés
Már 2 éve szemüveges vagyok és -0.75 volt a dioptriám. Most mentünk el dokihoz ő egy receptet írt fel - 1.5 dioptriára. kész az új szemüveg de olyan fura és fáj benne a fejem... Akkor most rossz a szemüveg vagy meg kell szoknom? lécci segítsetek!! :( :(
2011. febr. 3. 19:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát... Nekem még 1 éve sincs, és már érzem, hogy erősebb kéne... Szerintem ez brutál gyors romlás. Az normális, hogy fáj a fejed 1-2 hétig, míg megszokod. Nekem azt mondták, eleinte csak napi pár órát viseljem, míg megszokom. Fura is, mintha minden rád akarna dőlni, olyan szédülős. Nem szabad hirtelen mozgatni a fejedet! :) Ha élesen, jól látsz benne, akkor nincs gond szerintem. A réginél nem volt ilyen? Panaszod volt, ezért mentél dokihoz? Nem mondott olyanokat, amiket leírtam?
2011. febr. 3. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szédülős érzésem van ... de akkor ezek szerint ez természetes.. :D az első szemüvegemnél nem fájt ennyire a szemem...köszi a választ :D
2011. febr. 3. 20:31
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem is ez volt, új szemüvegnél kb 2-3 napig fájt a szemem, meg utána is picit fura volt a kép, de aztán teljesen megszokja a szem. Most már úgy látok fura képet, ha felveszem a régi szemüvegem (és term. nem csak arra gondolok, h homályosabb. :P) Ha nem írsz dogát a napokban (vagy bármi, amire jó lenne tudnod koncentrálni), akkor sztem ess át ezen az átálláson minél hamarabb.
2011. márc. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!