Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Van olyan h tényleg vérzik az...

Van olyan h tényleg vérzik az ember szeme mert ha igen akkor miért? Mert az animékbe is láttam h vérzik a sem meg h a Dr. House-be is. De mitől vérezhet?

Figyelt kérdés
2011. febr. 10. 13:31
 1/5 anonim ***** válasza:
A doktor house-ban elmondták, szóval csak van :D
2011. febr. 10. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
oké de arra már nem emlékszem... de aztnemtudod h mitől lehet??
2011. febr. 10. 14:13
 3/5 anonim ***** válasza:

Olyat hallottam, hogy az endometriózis okozhat ilyet. Akkor a méhnyálkahártya szétszóródik a szervezetben, és a hormonok oda is eljutnak. És ritkán a szembe is kerülhetnek.

Nem tudom, hogy ez mennyire igaz. Amúgy sok minden okozhatja, pl. vérzékenység is.

2011. febr. 10. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
értem és mi az az endo izé vagy mi...?
2011. febr. 10. 17:32
 5/5 anonim ***** válasza:
Az, hogy a méhnyálkahártya nem csak a méhben van, hanem szétszóródik, leggyakrabban a hasüregben van. Egy bizonyos hormon hatására bomlani(?) kezd, és ez történik a méhben, is, ekkor jön ki vérrel. A hasüregben nincs hol kifolyjon, így erős fájdalmakat okoz. És én azt hallottam, hogy szembe is kerület ez valahogy, és oda is elér ez a hormon, és akkor ott ki tud folyni. De ezt ne vedd készpénznek, mert nem jártam utána.
2011. febr. 11. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!