Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Mi van a szememmel? Gennyes...

Mi van a szememmel? Gennyes váladék vagy mi jön belőle! Bővebben lent

Figyelt kérdés
Tegnap este észrevettem, hogy valami szúrja a szememet. Amilyen hülye voltam, nagyon-nagyon kidörzsöltem. Aztán megnéztem, és csak csipa volt benne. KI is vettem, elmúlt a szúrás, viszont ugye dörzsöltem a szemem továbbra is, mert gondolom már tapasztaltátok, hogy ha elkezditek dörzsölni, nem tudjátok abbahagyni. Ma pedig reggel észrevettem, hogy ilyen csipa, vagy hát nem is tudom hogy mondjam, szóval ez volt a szememben. Kivettem, jólvan, nem foglalkoztam vele. De most ha ötpercenként megnézem, mindig van benne olyan. Mi ez? Lehet mert kidörzsöltem? Vagy huzatot kapott?
2011. febr. 19. 19:06
 1/9 anonim ***** válasza:
Valami gyulladàs okozhatja.lehet könyhàrtyagyulladàs is lehet.
2011. febr. 19. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Jah, valószínűleg kötőhártyagyuszi. Kegyetlenül tud viszketni. Menj el szemorvoshoz, ad vmi cseppet vagy krémet és pár nap alatt elmúlik.
2011. febr. 19. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
És mitől lehet az a kötőhártya gyulladás? És mi lesz, ha nem kezeltetem?
2011. febr. 19. 19:25
 4/9 A kérdező kommentje:
Nagyon meg vagyok ijedve!!! :S
2011. febr. 19. 19:25
 5/9 Dilettáns döggomba ***** válasza:
Ha nem kezeled, rámehet a látásod. Doki által felírt szemcsepp kell rá!
2011. febr. 20. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Most miért ijedtél meg? Tök általános betegség. Kb. mint egy nátha. Előfordulhat. Pár nap alatt elmúlik, ha adnak rá cseppet. Csak menjél orvoshoz.
2011. febr. 20. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ma már egyáltalán nem csipás a szemem, nem viszket, nem piros, rendesen látok. De azért szerdán elmegyek szemorvoshoz. Baj ha addig várok? Csak akkor tudok menni.
2011. febr. 20. 13:41
 8/9 anonim ***** válasza:
Huzattól, koszos kézzel belenyúltál pl. Visine-t próbáld meg!
2011. febr. 21. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 mevikk válasza:
Hát ez lehet hogy szemhártya-gyulladás nem árt vigyázni vele
2011. márc. 17. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!