Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » 2 napja van kontaktlencsém,...

2 napja van kontaktlencsém, kicsi szemem miatt nehéz a behelyezés. Szemenként 10-10 perc az időm, kipislogom vagy ottmarad az ujjamon. Mennyi idő után lehet sikeresebb az ember ebben a műfajban?

Figyelt kérdés
2011. febr. 20. 20:44
 1/5 anonim ***** válasza:

Pár év és tükör nélkül 10 másodperc alatt beteszed, meglátod :P

Amúgy már egy hónap múlva is sokkal jobb lesz, sőt már jövő héten is, ne aggódj :)

2011. febr. 20. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem 2 hét kellett, és már nem használtam tükröt, csak odaraktam és valahogy mindig sikerült eltalálni :D
2011. febr. 20. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a bíztató szavakat,csak azért is, mert sikerült az egyíket elveszítenem..azt hittem bent van aztán mégsem:) nem elég, hogy rosszul látok, még kudarcélményem is lett, optikus bíztatott,hogy ügyes voltam betanításon, csak ez most így alakult, más is elvesztette már?..mármint a lencséjét?
2011. febr. 21. 20:43
 4/5 anonim ***** válasza:

sose vesztettem el, mivel ha kiesik akkor nem látok rendesen és az csak feltűnik...neked nem?:D meg sem találtad?


amúgy 2hét alatt bele lehet jönni ha minden nap ki-be rakod.

2011. febr. 25. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Az a helyzet,hogy nem veszett el 3 napig volt a szememben a szemhéj alatt föltapadva nem is lehetett érezni.De ugyanez megtörtént velem beraktam és eltűnt szinte benyelte a szemem, mindig a jobb szem, kórházban vették ki,szintén a szemgolyó tetejéről, azt mondták előfordul az ilyen nem vagyok ügyetlen, de ez szinte már kandi kamera.Elmegyek valami 50 db-os gazdaságos kiszerelésért valami hiperbe.:)
2011. febr. 25. 06:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!