Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Béres szemerő - tényleg ér...

Béres szemerő - tényleg ér valamit, vagy pénzkidobás?

Figyelt kérdés

Több kérdést írtak már ki róla, értelmes válasz egyre sem érkezett - legtöbbre válasz sem -, szóval most én is beállok a sorba, remélem, többen írnak.

Egy dolog, hogy rosszul látok, ez lassan évtizedes gond, megszoktam. Viszont mivel sokat kell gép előtt ülnöm, a szemeim fáradékonyak, és esténként meg reggelenként nagyon érzékenyek - reggel a legkisebb fényre is könnyezni kezdek, amíg hozzá nem szokok.

Ma szemezni kezdtem vele, de az árcédula eltántorított. Megéri a befektetés, és tényleg ér valamit hosszabb távon, a szedése abbahagyása után is, vagy csak pénzkidobás az egész?


2011. febr. 20. 21:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha látást akarsz javítani akkor a bates módszert ajánlom.
2011. febr. 28. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia! Kipróbáltad már a szemerőt?

Nekem jó nagyon. Farkasvakságom van, és mikor szedem, jelentősen jobban látok félhomályban. Viszont az a baj, hogy úgy vettem észre, hogy valóban a hangsúly a "mikor szedem"-en van.:(

Talán az lenne a leg egyszerűbb, hogy felkutatja az ember azokat a táplálékokat amiben megtalálhatók a szemerő összetevői, és azokból fogyaszt sokat.

Nekem sajnos nem ment huzamosabb ideig:( Eszegettem a nyers zöldségeket, gyümölcsöket..., de mindig elmaradtak idővel. Később újra kezdtem, majd ismét elmaradtak:( Pedig mikor sikerült odafigyelni, hogy egyem ezeket a dolgokat, azok is voltak legalább olyan jó hatással, mint a szemerő.

De egyébként én nagyon jónak tartom a Béres-termékeket.

2011. márc. 19. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Kb 2 hete szedem, és azt veszem észre, hogy reggel már nem olyan érzékeny, és este sem fárad olyan gyorsan a szemem (ha néha be is könnyezik, legalább már nem ég). A baj az, hogy néha elfelejtem bevenni, így kimarad egy-egy nap, de még így is érezhető javulást veszek észre. Hogy mi lesz, miután a dobozka végére érek, nem tudom :S Elvileg fél év után használ tartósan, egy esélyt mindenképp megkap...
2011. márc. 19. 10:47
 4/4 anonim ***** válasza:

Ez jó:) Elvileg én válaszoltam neked, de nekem is lett belőle hasznom:) Nem tudtam ugyanis, hogy fél év után használ. Olyan hosszú távon még nem szedtem egyszer sem. Mindig abbahagytam, vagy csak pár naponta szedem be.

Én bízok a Béres termékekben. Nálam ha étrendkiegészítő, akkor gondolkodás nélkül: Béres.

2011. márc. 19. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!