Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » A nikotin tapasznak tényleg...

A nikotin tapasznak tényleg van érdemi hatása a leszokás segítésében vagy csak felesleges pénzkidobás?

Figyelt kérdés
2011. febr. 8. 16:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Leszokni csak akaraterővel lehet. Most van, akinek a tapasz segít, van akinek nem kell, ez önismereti kérdés. Egy biztos, önmagában a tapasz nem szoktat le.
2011. febr. 8. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

én már próbáltam, de 4 napig bírtam, mert rosszul lettem a tapasztól. 4 napon át hánytam és fetrengtem, rosszul voltam.

rám így hatott. de ez nem mindenkinél van így. amúgy ha megvan a kellő akaraterő magától is megy a leszokás..vagy esetleg ilyen készítménnyel kombinálva. az hogy pénzkidobás-e nem tudhatod. ha kibírod nem , ha nem bírod akkor igen :)

2011. febr. 8. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy van akinek segít.

Az én ismerőseim közül konkrétan 8 ember kizárólag úgy szokott le, hogy letette!Eleinte kínlódtak meg minden, de egyik sem esett vissza azóta, van aki már 10 éve nem dohányzik, előtte meg 23 évig szívta erősen.

2011. febr. 8. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Annyit tesz, hogy meghosszabbítja a leszokás idejét.
2011. febr. 8. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia! Majdnem mindenkinek más a hatásos. Nálam a tapasz volt a "leghatékonyabb".
2011. febr. 9. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Dohányzásban alapvetően 2 dolog amitől függessz.

1. Nikotin-testileg

2. Szokás-lelkileg

Valakinek nem megy a kettő együtt ezért folyamodik segítséghez. Tapasszal először leszoksz a szokásról majd később fokozatosan a nikotinról.

Fontos az erősséget konzultálni gyógyszerésszel.Különben túladagolod és rosszul leszel.

De mindenkinek más módszer vált be.

2011. febr. 9. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!