Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Tompalátásal felvehetnek...

Tompalátásal felvehetnek gyárba vagyis hús üzembe szalámi szeletelö csomagolónak? Tapasztalat vagy vamlami gondolat?

Figyelt kérdés

Nemsoká megyek üzemorvoshoz alkalmasságira de már most tiszta ideg vagyok hogy milesz mert ha nem vesznekfel akkor sehova nemfognak ez miatt nem?

A tompa látás az hogy csak az egyik szememet használom és ezért a másik ellustult és csak homályosan látok vele. Általába ez kancsalsággal társul de hála istennek én nem vagyok kancsal.


2011. febr. 26. 18:53
 1/1 anonim ***** válasza:

Ne izgulj, nem lesz gond!

Nekem is tompalátó az egyik szemem. Kicsit kancsal is vagyok, de arra, amelyik normálisan lát... Igaz, a táblát a vonalig mindig el tudtam olvasni, ezért sose foglalkoztak vele. Most már szemüveges vagyok... Nyilván Neked is pakolgatják majd a dioptriákat, mert a sok s*gg orvos nem bírja felfogni (nem is értem, hogy lehet az ilyennek doktorija), hogy ez tompalátás, nem ismeri fel. Mondd meg nyugodtan akkor, hogy ez a helyzet. Én is mindig rettegtem, de mióta optometrista (optikus üzletben, aki nem doki, mert őket rühellem, mindig kellőképp paraszt is vagyok velük) vizsgálta meg a szememet üzemorvosi alkalmassági címén, és egyből mondta, mi a gond, azóta tudnak szemüveget írni, és ők tudják, hogy ez felnőtt korban már nem javítható.

2011. márc. 3. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!