Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » A szalámi féléket a sajtot,...

A szalámi féléket a sajtot, zöldtségeket, hogyan tároljátok a hűtőben?

Figyelt kérdés
mindent be kell csomagolni?ötletek, tapasztalatok..
2011. ápr. 29. 15:57
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
91%

A húsokat csomagolom, mert különben minden átveszi a szagát. A sajtot változó, néha csomagolom, néha nem, vagy csak részben, hogy érjen.

A zöldségeket nem csomagolom, hanem alul tartom a zöldséges rekeszekben.

2011. ápr. 29. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%
A szalámit, kolbászt csomagolom. A sajtot is, mert különben megszárad a felszíne. A zöldségféléket én is az alsó fiókban tartom. Ha csomagolod a zöldségféléket, akkor hamarabb tönkremennek. Azokat nem szabad.
2011. ápr. 29. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:

nagyon köszönöm a válaszokat.

akkor a zöldségeket tartsam műanyag edényben pl?azokat lent tartom én is csak bezacsizva jártam rosszul is sajna.akkor kiveszem belőle.és a szalámikat mibe csomagoljam mert egyszer félig levettem róla a fóliáját és utána alufóliába tettem vissza de benyálkásodott.fuj:-)

2011. ápr. 29. 18:07
 4/29 anonim ***** válasza:
Én is csomagolok mindent, kivéve a zöldségeket, amit szintén az alsó dobozban tárolok. A felvágottakat, sajtokat (ha már egyszer kibontottam a bolti csomagolásából), utána általában már folpackba csomagolom, és a hűtőben van egy kisebb tálca arra rakom. Így könnyebb látni is, hogy miből mennyi van otthon.
2011. ápr. 29. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
Sztem a zöldségeknek nem kell külön műa. edény, el vannak ott egymás mellett. Étkezés, használat előtt úgyis vagy pucolod, vagy megmosod.
2011. ápr. 29. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 jozsi2011 válasza:

Szalámit: műanyag fóliába tekerve! - nem szabad alufóliába!

Sajtot : szintúgy...

Zöldséget: műanyag mini edényekbe, lehet kapni akárhol aranyos kis praktikus tárolóalkalmatosságokat.


A lényeg, hogy alufóliába ne nagyon tegyél semmit se a hűtőbe! Sőt, ha konzervet bontasz annak a tartalmát is tedd át műanyag edénybe, ha marad és eltennéd.

2011. ápr. 29. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
jaj de arik vagytok,huu oké nem teszem alufóliába ,akkor rendesen becsomagolom majd.köszönöm a sok hasznos tanácsot.a sonkát simán nagy dobozban tárolom persze tető nélkül úgy jó?
2011. ápr. 29. 18:21
 8/29 A kérdező kommentje:
ez a tálcás dolog is jó be is fóliáztam a sonkát is és tálcára tettem a szalámikat is.a zöldségeket meg alúlra betettem még azt is amit nem mindig szoktam szabaodn vannak.és az igaz hogy ha veszek kígyóubit lekell szedni a fóliát.mert hamarabb romlik?
2011. ápr. 29. 18:27
 9/29 A kérdező kommentje:
a romlott párizsiról levágtam a rossz részét jó lehet a többi,nem nyálkás lejjebb.
2011. ápr. 29. 18:28
 10/29 A kérdező kommentje:
an melegszendvicskrémem /konzerves/azt is átbúrítsam ?
2011. ápr. 29. 18:31
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!