Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Melyik klinika csinálja a...

Melyik klinika csinálja a legjobb lézeres látásjavító szemműtéteket Magyarországon?

Figyelt kérdés
21 éves vagyok minusz 4,5 - 4,75 szemmel és eddigi visszajelzések alapján az Optic-med tűnik a legideálisabbnak,mivel garanciát vállalnak ha visszaromlik a szem.itt a PRK kezelés egy szemre 134ezer forint most ezen gondolkozom de más(esetleg olcsobb) klinikákat aki ismer mondhatna,vagy ajánlhatna.
2011. márc. 11. 15:34
 1/4 anonim válasza:
Engem 3 éve műtöttek az Optic-med-ben, de van egy ismerősöm, akit egy Szegedi klinikán műtöttek kb. fele árban. A különbség a felépülés hosszában is jelentkezett, mert ő egy hétig utána úgy érezte, mintha homokot szórtak volna a szemébe és ezalatt az idő alatt csak sötét szobában, folyamatos fájdalomcsillapítás mellett tudott csak megmaradni. Illetve a valódi felépülés, amikor már semmit sem érzett, az egy hónap múlva következett el. Nálam viszont csak három napig tartott a legnehezebb időszak, amikor főleg "két napos kialvatlanság"-érzés volt a szememben. A negyedik napon az egyetlen gondom a szememmel már csak az volt, hogy nehogy elfelejtsem cseppenteni (Ez az utókezelés, ami egyáltalán nem fájdalmas) És a tökéletes látásig volt még egy-két hét. Az én kezelésem azért volt drágább, mert alkalmaztak egy olyan lélegző védőlencsét ebben a kérdéses három napban, ami a szem felépüléséig - teljes szarusodásáig - még mintegy pótolja a felső réteget. Szóval szerintem nem érdemes spórolni.
2011. márc. 13. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is Optik-med-es vagyok, a fájdalom nekem csak 2 napig tartott és hamarabb is szarusodott a szemem, de ez is egyén függő, de tény hogy nem érdemes spórolni.
2011. márc. 15. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm,még annyit hogy azt tudom h kell az uv fénytől védeni szemet 2-3hónapig napszemüveggel,ez azt jelenti hogy tv,számítógép,napra kimenni csak napszemüvegben lehet?
2011. márc. 16. 20:54
 4/4 anonim ***** válasza:
PRK kezeléssel fél évig kell, bár utána sem hanyagolandó a napszemüveg, de csak nap. Tv meg egyebeket nem kell napszemüvegben nézned. Ja és szolárium kizárt (ha esetleg szoktál járni).
2011. márc. 17. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!