Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Egy lézeres szeműtét menyibbe...

Kedves mosoly kérdése:

Egy lézeres szeműtét menyibbe kerülhet 18év alatt? ( szemtengelyferdülésem van, kancsalság )

Figyelt kérdés

Nagyon megszeretném csináltatni.. ZAVAR és ez lelki problémákat is okoz számomra!Tisztában vagyok azzal hogy csak esztétikai lehet de már ez is valami lenne ha nem látszik.

Kérlek segítsetek!!!


2011. márc. 18. 15:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Azt hiszem ingyenesen csinálták volt osztálytársamnak, ő 15 volt.
2011. márc. 18. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát a látásjavitó lézeres műtét minőségi szempontból már negyedmillioért elérhető. Sajnos a szemtengelyferdülés hogy van-e lézeres beavatkozásban nemtudom, és azt sem menyibe kerülhet de ha van akkor nemhiszem hogy több lenne mint 200-300 ft. De ha drágább akkor is meg kell fizetni , ilyen szempontból a minöséget mindig meg kell fizetni. Ezzel semmi gond nincs de az egyetlen ellenjavalat (leszámitva a lehetséges mellékhatásokat amiket majd a szakorvos elmond ha eljutsz odáig) hogy 18 év allat fejlődő szervezetben csak extrém esetekben végeznek fogorvosi implantátum , plasztikai illetve lézeres beavatkozású mütéteket (ide tartozik a körömbenövéstöl egészen a szörtelenités). Tehát szerintem mindeképpen konzultálnod kellene egy ebben járta szakorvossal. Menyire súlyos a kancsalság és hány éves vagy ?
2011. márc. 18. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ja igen , és ha van biztositotok illetve az anamnézis fügvényében (sulyóságához mértan) álhatja a TB is.
2011. márc. 18. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
0%
Ez attól lett hogy suliba nem ültél át a másik oldalra az osztályban?
2011. márc. 18. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Válaszotokat előre is köszönm szépen.

16 éves vagyok a sulyoságát nemtudom megállapitani.. látható az biztos

Természetesen beszélni fogok szakorvossal és sokat segitetettek a válaszaitokal! :)

Megnyugtat hogy álhaja akár a TB is utána fogok érdeklődni mindenek bővebben.


Utolsó válaszólónak:

Nem, nem eről van szó... hanem a lányok terén nem igazán vonzó, és nagyon a másik szemébe se merek nézni.

2011. márc. 18. 23:43
 6/6 anonim válasza:
Lehet, hogy elkéstem a válasszal, de nem műthető a kancsalság lézerrel. Csak műtéttel! De nem mindig eredményes!
2012. jan. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!