Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Hogyan lehet leggyorsabban a...

Hogyan lehet leggyorsabban a kötőhártyagyulladástól megszabadúlni?

Figyelt kérdés
Tegnap voltam egy állásinterjún és amikor indultam haza,akkor kezdődtek az egyik szememnél a tünetek...Nem nagyon járok közösségbe,viszont aznap 2 órát tömegközlekedtem..Enyi idő elég,hogy összeszedjem?
2009. febr. 24. 14:21
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

elég. belekentél valamit pl a buszon.

A gyors megszabaduláshoz, orvos és szemcsepp kell. ha nem akarsz orvost próbáld meg kamillateával mosogatni, bár az közel sem olyan hatékony mint az adekvát antibiotikumos kezelés. Napi 5xcsepp és estére mintha semmi bajod sem lett volna!

2009. febr. 24. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Már biztosan elmúlt a kötöhártya gyulladásod, de esetleg (bár remélem többet nem fordul elő), DE ha mégis, akkor borogasd reggelenként kamilla teával. Nekem ez nagyon bevállt, sokkal jobb megoldás mint az antibiotikum.


-Tündérlány(17)-

2009. febr. 27. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2009. febr. 28. 17:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!