Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A számítógép előtt való...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A számítógép előtt való kockulástól, hogy lehet megszabadulni, ha nincs senki akivel elmehetnék valahova?

Figyelt kérdés
Nincs se barátnőm, s barátaim sem nagyon vannak, mit csináljak? o.O 16/f
2011. szept. 26. 19:03
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
hmm Papa ez egy jó kérdés sztem szerezzé minnél gyorsabban barátot barátnőt azt usgyi a discoba!!!!
2011. szept. 26. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:

Erre én is kíváncsi lennék. Jobb megoldást nem tudok, egyedül el kéne menni valahova. Már ha van jó hely a városban, de errefelé nincs.


20/l

2011. szept. 26. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
Nincs csajod! szerezz egyet és lefoglal, majd ha MSNezel az nem kockulás
2011. szept. 26. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
51%
fogj a kezedbe egy kib*szott könyvet, hogy egyetemre mehess oszt ott jó lesz, addig meg annyira foglalkozz a külvilággal, hogy a személyes higiéniádra egy szava se lehessen senkinek oszt cső
2011. szept. 26. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
Nekem a középsuliban sokkal jobb volt, mint egyetemen.
2011. szept. 26. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
Nem csak barátokkal lehet megszabadulni. Szeretsz motorozni? Én 16 éves koromig kocka voltam, mindig is szerettem a motorokat, vettem egyet, azóta egy játék sincs a gépen, le sem lehet szedni a motorról:D Ezt mind barátok nélkül értem el, és nem járok sehova, ennyi:D 18F
2011. szept. 26. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
Szerintem a motor nem segít,az csupán másik függőség.Kicsit talán egészségesebb,de nem lesz tőle jobb szociális életed...
2011. szept. 26. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:

Budapesten laksz..........187%-ig olyan vagyok mint te.



jó haverok lennénk.

19F

2011. szept. 26. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:

hétköznaponként én se nagyon megyek sehova.Időm sincs mert suliba rohadok elég sokáig.Szóval én is csak számítógépezek.

Haverkodj össze pár osztálytársaddal és menj el velük hétvégente valamerre.

2011. szept. 26. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:

19:05

Néha elmegyek egyedül discóba, de nincs egész nap disco


19:21

Akarod, hogy megadjam az ID-m? Összehaverkodhatánk :P

2011. szept. 26. 19:31
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!