Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet megszabadulni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet megszabadulni a fölös szőrszálaktól?

Figyelt kérdés
Lány vagyok én is. Sajnos elég sűrű és erős a szőrzetem az intim részeken, és a mellbimbóm környékén is. A lábamat és a hónaljamat is epilálni kell, mert különben nagyon durván megerősödik. Odalent is próbáltam használni az epilátort vagy gyantát, de sok helyen bevérzett. Félek, hogy kárt teszek magamban. Sajnos a borotva/krém nekem rendesen le se szedi. Mit javasoltok? Hasonló problémám van a mellbimbó körüli résszel. A bőr ott is nagyon érzékeny. :(
2011. szept. 22. 09:18
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Először kellene egy hormonvizsgálat!

Nem normális, ha egy nő mellbimbója szőrös! Kapsz rá megfelelő gyógyszert és akkor nem lesz gondod rá!

37/N

2011. szept. 22. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Mellbimbó körül kiszedhetnéd szemöldökcsipesszel.
2011. szept. 22. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
35%
égesd le
2011. szept. 22. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Aki a hormon vizsgálatot mondta na neki a piros pont.Nézesd meg.
2011. szept. 22. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is hasonlóan szőrös tipus vagyok. Nekem lent aborotva vált be, bár én csak a bikinivonalig szoktam, azt is csak strandidőszakban. A borotva elég jól leviszi a bikinivonalat, ott annyira nem sűrű, csak sok, beljebb meg sem próbálom inkább. A mellbimbómnál nekem is volt pár szál szőr, azt csipesszel kihúzgáltam.
2011. szept. 22. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
öngyújtóval
2011. szept. 22. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!