Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Megjavulhat a szemem teljesen?

Megjavulhat a szemem teljesen?

Figyelt kérdés

Szóval +0.5ös szemüveget kell hordanom, rövidlátó vagyok sajnos.:( Még nem régóta hordom, kicsivel több mint 1 hónapja, de már annyira jó lenne tudni, hogy vajon ha hordom még pár évig, akkor megjavulhatna-e teljesen??

Az elején nagyon rossz volt, már megszoktam de azért csak kényelmesebb lenne anélkül. Ez még nem olyan nagy dioptria, van esély a tisztánlátásra? :(


14/l


2011. márc. 24. 15:37
 1/5 anonim ***** válasza:

Tokeletes latas c. konyvet szerezd meg, sajnos a szerzore mar nem emlekszem.

Ebben talalsz technikakat, masszirozasokat es szemtornat is, es ezek fognak segiteni abban, hogy elhagyd a szemuveg viseleset, tehat ongyogyitast tudsz vegezni!

2011. márc. 24. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!:)

Ezt olvasd el. Hasznos!

*****



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2011. márc. 24. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2011. márc. 24. 15:45
 4/5 A kérdező kommentje:

Utolsó:

Akkor ez azt jelenti, hogy minden szemüveges dobja el a szemüvegét, mert megjavulni úgy sem fog (sőt még árt is)??

Ezt olvastam a belinkelt oldalon. Meg amúgy is, ha egyenlőre még csak a szemüveg "jó" a látáspanaszokra, akkor miért nem mutatják meg azt a módszert a szemorvosok/optikusok, amivel saját magunknak tudjuk helyrehozni a szemünket? :(

2011. márc. 25. 18:18
 5/5 anonim válasza:
Én is szemüveges vok és csinálom a tornát mert a jobb szemem negyeddel romlott.Amúgy a gyógyászati segédeszköz boltban lehet olyan szemüveget kapni ami használ én hordom.
2011. márc. 26. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!