Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Mért látom sötétebbnek a...

Mért látom sötétebbnek a színeket az egyik szememmel?

Figyelt kérdés
A jobb szememmel sötétebbnek látom a színeket, igazából a fehér szín feltűnő nagyon mert azt sárgásabbnak látom. Van szemüvegem, mínuszos, de anélkül is így látom!
2011. márc. 29. 18:31
 1/4 anonim ***** válasza:

Pont azt akartam írni, hogy rövidlátó vagy, én így vettem észre a szemem romlását. A jobb szemem romlott el, és azzal sötétebbnek láttam a feketét, sötétkéket.

Ezt a sárga-fehér dolgot nem tudom a képbe illeszteni.

Menj el egy szemészhez, és mondd el neki.

2011. márc. 29. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy tényleg romlik, homályosabban is látok vele és olyan mintha össze akarna ragadni a szemem pedig nincs semmi betegsége. Jobban nem tudom elmondani, csak nem olyan természetes pl pislogni sem mint a ballal.
2011. márc. 29. 18:42
 3/4 anonim ***** válasza:
Bocs az offért, de akkor nekem meg azért van az h az egyik szemem inkább a meleg színeket látja tehát azokat a tónusokat a másik meg a hidegeket? Mint a kamerák esetében. Rövidlátó vagyok
2011. márc. 29. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nálam is az utolsó válaszolóé áll fenn. és én rövidlátó vagyok, a rosszabbik szemem a meleg tónusos. van összefüggés?
2011. márc. 29. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!