Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Ha rossz az egyik szemem...

Ha rossz az egyik szemem fájhat az arcom? :O

Figyelt kérdés
A bal oldali szemem sokszor fáj szinte minden nap szerintem rosz de ezen az oldalon az arcom is az egész=/ Lehetséges?
2011. ápr. 3. 17:58
 1/2 anonim ***** válasza:
A fejed fájhat, ha az egyik szemed rossz, másik nem, nincs kiegyenlítve az agyadban amit látsz (vagy valami ilyesmi). Menj el szemészhez, aztán kontaktlencsét, vagy szemüveget próbálj (az első napokon is fájhat a szemed, mert erősnek fog tűnni a "jó" látás).
2011. ápr. 3. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Biztos hogy a szemed fáj? Szerintem csak valamilyen ideg lehet ami mögötte fut, attól fájhat a fejed is.

Nekem a bal oldali migrén okoz ugyanilyen tünetet, ja meg amikor nőtt bölcsességfogam akkor fájt az arcom egyik oldalt. Amikor meg az egész fájt akkor arcüreggyulladásom volt.

2011. ápr. 6. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!