Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Most akkor mi történik?

Most akkor mi történik?

Figyelt kérdés
kb 5 éve voltam szemorvosnál mikor távollátásra kaptam szemüveget de csak 0,5-öset.. azt mondta csak akkor hordjam ha szükségét érzem.. nemvolt semmi baj de mostanában mikor közelről nézek valamit hirtelen elkezd zsibbadni a szemem és a homlokomnál érzem hogy húz és fáj a fejem.. aztán 1-2 perc múlva elmúlik.. pár napja vettem csak észre.. mi lehet a baj? a régi szemüvegem szerintem már nemjó mert húzza a szemem ha felveszem..
2011. ápr. 3. 22:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Menj el szemészhez, valószínű, hogy romlott a szemed, de én nem vagyok doki. Más tippem nincs (mert ugye akinek rossz a szeme, fájhat a feje).
2011. ápr. 3. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
hát azlesz :S jövő héten elmegyek szerintem..
2011. ápr. 3. 23:03
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha a szemész távolra írt fel szemüveget, akkor azt állandóan hordani kell, mert csak tovább romolhat, ha nem hordod. Egy szemész nem értem, miért mondja azt, hogy csak akkor hordjad, ha szükségét érzed? Érthetetlen! Nekem is van szemüvegem, és állandóan hordom, kivéve, amikor a közelit teszem fel. Persze, megtörténhet az is, hogyha a két szemed nem egyformán gyenge, hogy rosszul írta fel a doki, vagyis összecserélte a bal- és jobb oldalt. Én is jártam már így.
2011. ápr. 4. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
azt mondta elég csak tvhez vagy számitógéphez nemkell állandóra.. :/ :S nemtudom ..
2011. ápr. 5. 13:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!