Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » MA délután belefújt valamit a...

MA délután belefújt valamit a szél a szemembe, lassan már 3 órája, és még mindig nagyon szúrja, de nem látunk semmit! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 5. 15:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Vegyél vizet a tenyeredbe és pislogj bele. Ha nem használ menj be az ügyeletre és majd megnézik, ha benne van valami kiveszik. Ha nincs benne semmi, akkor majd kapsz bele cseppet.
2011. ápr. 5. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Remélem jó lesz. Valami homok mehetett bele...és amennyit pislogtam azóta sem jött ki fent ragadt a szemhéjamon.
2011. ápr. 5. 16:02
 3/6 A kérdező kommentje:
nem jó mégmindig szúr. :((
2011. ápr. 5. 16:09
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez nem feltetlen homok, tehat menj el a szemeszetre ahol megvizsgaljak, es talan atmossak!
2011. ápr. 5. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
mintha elvágták volna elmúlt, lehet annyit piszkáltam(amit tudom, hogy nem kellett volna, mert annál rosszabb) de nem fáj, , szerintem kipiszkáltam. AZért köszönöm a válaszokat, végre nekiállhatok tanulni, mert így nem lehetett volna...
2011. ápr. 5. 16:47
 6/6 anonim ***** válasza:
Próbálkozz a következőkkel: tégy tele egy poharat színültig tiszta, langyos vízzel, majd pislogj bele! Általában a por reggelre el szokott tűnni a szemből, vagyis "kialusszuk".
2011. ápr. 9. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!