Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 10 napos babám tegnap délután...

10 napos babám tegnap délután óta sír ha leteszem ha egyedül va ha kicsít fúj a szél lehet időváltozás? és normális az hogy 3 óránként csak 50-60at eszik?

Figyelt kérdés
egyre fáradtambb vagyok tegnapéjszakát párommal felváltva voltuk fent szopi kidöltem párom megetette lefejt tejejl utána megint én és ígym ent egész éjjel megállás nélkül sír! a korházban volt mikor 100at megevett mostmeg csak 50-60at 2965grammal született és 54centivel de doki mondta hogy 3 óránként etessem
2009. márc. 23. 20:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
57%
Etesd igény szerint, ahogy Ő akar enni, ne 3 óránként. Meglátod,nem fog sírni! Azért sír, mert éhes. Nem csak amiatt akar cicizni, mert éhes hanem, szomjas is lehet, mivel az anyatej a szomját is oltja nem csak éhséget csillapít. Lehet álmos, és cicizés közben jobban el tud aludni, vagy csak megnyugtatja a szopizás. 5 hós manó anyukája
2009. márc. 23. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Első vagyok - amúgy a szeles idő az én babámat is megviseli,sok baba nyűgös ilyenkor, sírósabb vagy éppen aluszékonyabb.
2009. márc. 23. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
köszönöm a gyors választ! cicire ratam iköpte nem kell neki hasa nem fáj maszíroztam nem tudom mitt csináljak anyukám mondta simizzem hasát de semmi nem használ
2009. márc. 23. 20:47
 4/12 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..


Itt van egy két ötlet hátha beválik.

Nálunk a bebugyolálás nagyon bejött, mert szerintem nagyon felhergelik magukat és azért nem tud aludni. "Hajtson háromszög alakúra egy puha babatakarót. Tegye rá háttal a babát úgy, hogy a hajtásvonal a nyakánál legyen. A kezeit rakja a teste mellé és a takaró egyik sarkát hajtsa rá szorosan a testére. Ismételje meg a másik oldalon." 2 hónapos kortól már a kezeit szabadon kell hagyni.

2009. márc. 23. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
köszönöm az ötletet megpróbálom
2009. márc. 23. 20:49
 6/12 anonim ***** válasza:

A ami napon dupla fronthatás van, ráadásul ez a durva szél is szörnyű, még nekünk is, hát akkor egy 1o napos babának. Még sok ilyen napotok lesz. A lényeg, hogy ne pánikolj be, csak gondolj bele, mennyi külső ingerrel kell megküzdenie.

-bántja a bőrét a ruha,

-nincs a megszokott meleg, csendes pocakban,

-gravitáció,

-levegő vétel, hideg, meleg és még sorolhatnánk a végtelenségig.

Rád van szüksége, bújjatok össze és hidd el nagyon hamar megnő és még hiányozni is fog ez az időszak.

2009. márc. 23. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Próbáld meg, hogy tedd a válladra és finoman ütögesd a kis popóját, vagy ringasd hátha bejön neki, az én fiam szerette.

Nincs melege, nem fázik? Pelus tiszta? Nincs zaj?Erős fény? Ez is zavarhatja. Cumisüvegből se eszik?Kiskanállal próbáltad etetni? Bár ha nem éhes...A kis lábait nyomd fel többször finoman a hasához, lehet pukiznia kell csak nem jön ki neki. Most hirtelen más ötletem nincs. Első voltam :)Babakocsiban nem tudod elringatni?

2009. márc. 23. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
szerintem fáj a hasa. próbáld bicikliztatni a lábát, hasra tenni... ezek általában segítenek. tudod, ő még nagyon pici, a frontok is megviselik, a szél a pocijuknak pedig katasztrófa. szóval kitartás:)) ha eláll a szél, jobb lesz, addig pedig torna!
2009. márc. 23. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm párom most épp ittszalad a nyuszikát játszik vele amikor pocihozér elhalgat majd folytatja ma megpróbálom berakni ágyamba hozzábújni meleg se hideg nincs bár én mindig fázom szülés óta korházban is ilyen hmérséklet van! azt nagyon szereti ha a lábamra fektetem és ringatom de a azsemhasznált neki lábával bicikliztünk nem segít azsem popsit ütögettem hátát simogatam
2009. márc. 23. 21:03
 10/12 anonim ***** válasza:
Ne hergeld igy túl magad:) nyugodj meg, csendesedjetek el, ő is érezni fogja a nyugalmat! Ha higgadt maradsz, nálad meg fog nyugodni előbb-utób, hisz te vagy az anyukája! Légy nyugodt és türelmes, csinálj félhomályt, ne menjen a tévé, fogd a karodba, dudolj neki csendben. Nem létezik, hogy max tiz perc alatt ne nyugodna meg, persze ha már evett és nem éhes. Éjjel én mellre tenném a helyedben, sokkal nyugtatóbb neki mint a cumisüveg. Jó éjt nektek!
2009. márc. 23. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!