Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Miért bántja a szememet a...

Miért bántja a szememet a fény? Nagyon érzékeny rá mostanában, réggebben ilyen nem volt! Kinek volt már ilyen baja?

Figyelt kérdés

Pl ha kinézek az ablakon akkor már hunyorítanom kell, ha még a nap is süt akkor meg mégjobban érzékeny a szemem, de ehhez nem kell belenéznem a napba, sőt nem is tudok!

Meg ha reggel felkelek nem tudom kinyitni a szemem azonnal, mert annyira bántja a fény, kb fél órát kell szórakoznom mire rendesen ki tudom nyitni, de még utánna is nagyon érzékeny a szemem!


Hirtelenbe most mit tudnátok erre ajánlani, mert per pillanat nincs időm elmenni az orvoshoz, esetleg valami szemcsepp?


2011. ápr. 7. 10:22
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem is elég érzékeny, sokszor könnyezek is, mert nincs hozzászokva a fényhez. Ugye általában bent vagyok és ha kimegyek akkor nagyon fáj a szemem, nem bírom kinyitni, de idővel megszokja. Sztem csak elszoktál te is a napfénytől.
2011. ápr. 7. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

De nekem nem csak a napfény bántja, ha be van borulva akkor is!

Meg ha fúj a szél akkor is fáj és könnyezik, inkább becsuknám!

2011. ápr. 7. 10:26
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát akkor próbálj ki egy szemcseppet hátha segít. Visine szemcsepp.
2011. ápr. 7. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szemész ír speciális szemüveget a problémára.
2011. ápr. 7. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

lemaradt, hogy persze ha szükséges.


Én szemész előtt csak úgy nem vennék szemcseppet.

2011. ápr. 7. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A szem nagyon fontos!Szánj rá időt,h.elmenj a szemészetre mert lehet,h.komoly probléma van a háttérben!Sok vak ember mindent megadna,h.láthasson!Tegyél magadért meg annyit,h.utána jársz szakembernél mi a baj!Sok sikert és jobbulást ! :)
2011. ápr. 7. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerezz egy jó napszemüveget. Semmit nem tudsz vele, de orvossal persze nézesd meg

Amúgy meg a borúsabb idő a legrosszabb, a szűrt fényt nem bírja senki szeme igazán. De átérzem, egész nap hunyorgok, szűrt fényben könnyezek, és mivel szemüveges vagyok, még csak a napszemcsivel se úgy vagyok, mint mások. :D Na nem mintha azt szeretné a szemem. -.-

2011. ápr. 7. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Nekem is ez van. Régebben sokkal jobban mirtam a fenyt, de mostmar azt se birom, hogy ha a padomra (iskolaban, ablak mellett) ra süt a nap.

Nem tudom miert van.....

2015. ápr. 13. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!