Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Mi a baja a szememnek? (többi...

Mi a baja a szememnek? (többi lent)

Figyelt kérdés
Van hogy olyan mintha valami belement volna, csíp, bevörösödik és elkezdek könnyezni a szemem, mintha sírnék.Egyszer már voltam szemészeten de akkor csak fájt és az meg azért volt mert a szemem nem termelte a nedvességet, kaptam szemcseppet és azóta már jó, tehát én ezt kizártam...de lehet ez allergia vagy szemüveg kéne??
2011. ápr. 8. 14:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem jön váldék a szemedből? Mármint olyan, mintha mindig csipás lenne? Mert akkor lehet kötőhártya-gyulladás is. Mióta van ez neked?
2011. ápr. 8. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem váladék nem jön, kötőhártya-gyulladás gyulladásom már volt és ez most valami más...tavaly kezdett el így fájni meg minden
2011. ápr. 8. 16:01
 3/4 anonim válasza:
Nekem is ilyen volt, fájt a szemem, szúrt, könnyeztem. Először kaptam műkönnyet, visszamentem és akkor szemüveget kaptam. Azóta is szemüveges vagyok. Így már nincs ilyen problémám
2011. ápr. 8. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
akkor lehet hogy én is szemüveget fogok kapni mert nekem is volt műkönnyem :S
2011. ápr. 8. 17:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!