Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Fémkeretes szemüveget újra...

Fémkeretes szemüveget újra lehet festeni?

Figyelt kérdés
A szemüvegemről itt-ott le van pattogva a festék és eléggé zavar, de amúgy nagyon szeretem ezt a szemüveget. Ma voltam optikusnál és azt mondta, hogy nem lehet megcsinálni... Érdemes ezzel más optikust keresni vagy tényleg nem lehet újrafesteni?
2011. ápr. 12. 00:29
 1/1 Salx Narval ***** válasza:
Szerintem azon múlik a dolog, hogy ki lehet e venni az üveget belőle ( általában kivehető a fémkeretekből ).Utána ugyanúgy festhető mint bármi más, természetesen jó festék és ügyes kéz kell hozzá.Ha csak itt ott kellene javítani, vékony karcolásokat, akkor talán az alkoholos filc is megoldás lehet, mármint ha fekete.Az optikus nem fog ezzel vacakolni az biztos és valószínűleg más mesterember sem.Ha nincs egy ügyes ismerősöd,aki bevállalja, akkor max áttetetheted az üveget egy új keretbe.
2011. ápr. 12. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!