Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Most tetem be magamnak először...

Most tetem be magamnak először a lencséimet, amit az optikus felirt. Nagyon jó meg minden, de valamiért nagyobbnak tűnnek a dolgok benne, meg pl a laptopom kijelzője sem egyenesnek hat. Ez normális?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 20. 08:19
 1/3 anonim ***** válasza:
A kontaktlencse tágítja a látóteret,valószínűleg még szokatlan a szemüveg után.Hamarosan meg fogod szokni.
2011. ápr. 20. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, nekem nem volt ilyen, bár lehet hogy a te szemed rosszabb és ezért ilyen.
2011. ápr. 21. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 adrienn464 válasza:
Nekem az volt a furi hogy a szeművegben lenéztem és homályosan láttam a lábam(a szeműveg alatt néztem le) és kontaktlencsével meg olyan volt mintha jó magasan lettem volna miközben lenéztem x) kissé furcsa volt de megszoktam x) szóval meg kel szokni ;)
2011. ápr. 24. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!