Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Szerintetek normális ha...

Szerintetek normális ha behomályosodik a szemem a kontaktlencsétől?

Figyelt kérdés
most kezdtem használni lencsét és azt vettem észre hogy néha behomályosodok összemosódik minden.Azt mondta a szemész nagyon száraz a szemem ez lehet a baj vagy valami más okozhatja.Ég is néha mag szúr.Mi lehet
2011. okt. 26. 10:47
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha szúr, akkor lehet alatta valami porszem. Van, hogy beteszem, de ki is kell vennem ,mert érzem h alatt valami szúr. Ilyenkor vissza a folyadékba, szemem megmosom, vizes újjal picit a széléhez nyúlok, és mehet vissza a lencse.

Ha ég, akkor nem elég nedves a szemed, és azért ég, mert rácuppan, de alatta nincs nedvesség, és írritálja. Valami mű könny lehet a megoldás egy kb. 1000 Ft-os szemcsepp által.

Nekem akkor homályos, ha szgép előtt ülök (így munkába már nem is hordok lencsét) ill. ha sokáig nem pislogok, elbambul a tekintetem, stb.

Próbálj meg többet pislogni..

2011. okt. 26. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
most vettem ki és megint vissza raktam és azt vettem észre hogy hiányzik belőle egy pici darab.Tegnap vettem újonnan lehet hogy hibás?
2011. okt. 26. 11:13
 3/4 anonim válasza:
Sajnos leszakadhatott belőle egy darabka, ne használd! Menj vissza az optikushoz, de valszínűleg nem cseréli ki ingyen. :P Nagyon vigyázz mikor kiveszed, v. megfogod, mert hamar elszakad! Sokat pislogj :), ha kiszárad a szemem akkor szokott homályos lenni. Én mikor számítógép előtt dolgoztam abszolút nem tudtam használni, már délben nem láttam, hiába használtam műkönnyet, szemcseppet. Akkor jött a szemüveg. Mióta nem ülök napi 8 órát a gép előtt újra tudom használni. Ja és nekem nem volt mindegy, hogy milyen fajta volt a lencse, pedig lágy lencséim voltak, és vigyázz, mert ha kifordul, akkor is irritálja a szemet, és attól is lehet szúró, égő érzés!
2011. okt. 26. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat.Visszamentem kicserélte persze ingyen.És kipróbálom a mű könnyet mert az lehet a baj.Érzem is hogy nagyon száraz a szemem.
2011. okt. 28. 21:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!