Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » A barátomnak a szemét kidobta...

A barátomnak a szemét kidobta valami idióta kővel. Tovább lent. Mi is történt? :S

Figyelt kérdés
Felszakadt a szemhéja ha az ő szemszögéből nézzük a jobb szeme, és a jobb sarka. Nagyon piros, és azt mondja hogy ilyen sötét foltot lát, és az elején még látni se tudott azzal a szemével. Most valamennyire lát már. És mit csináljunk a szemével?
2011. ápr. 22. 22:47
 1/10 anonim ***** válasza:
Sürgősen vigyétek el orvoshoz...ez nem játék, meg is vakulhat, ha nem látja időben egy szakember!!!
2011. ápr. 22. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Te figyelj már, nem egyértelmű a dolog?

Ahogy az első válaszoló írta...... sok ész nem kell hozzá, hogy egy ilyen súlyos dolgot miféle módon kezeljük, illetve KEZELTESSÜK

2011. ápr. 22. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.. az anyja már elvitte, de nem tudom hogy most mégis mit fognak vele csinálni.. ha megvakul, én nem tudom mit csinálok:( nagyon nagyon aggódok...! Remélem rendbe jön...
2011. ápr. 22. 22:57
 4/10 anonim ***** válasza:
majd írd meg mi lett vele :) jobbulást!
2011. ápr. 22. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Második vagyok!

Ja, hogy már elvitték orvoshoz! Teljesen úgy tetted fel a kérdést, mintha ti akarnátok magtoktól valahogy meggyógyítani! Szóval bocsi a letámadásért!


Szerintem kifogják neki tisztítani, és összevarrni, ha szükséges. Szemét is megvizsgálják ilyenek.

Utána biztosan kap vagy gyógyszert, ha gyulladás lép fel, vagy kenőcsöt rá

2011. ápr. 22. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Semmibaj, megértem! Csak idegességem hevében nem tudtam hogy írjam le:( csak nagyon aggódok szegényért.. és pénz sincs a mobilunkon hogy feltudjuk hívni egymást... szóval várhatok holnapig, kíváncsi leszek mit mondtak neki, illetve hogy mi lett a szemével. Az a sötét folt vajon mi lehetett, amit látott? Lehet hogy kosz ment a szemébe? Mert a kövön homok is volt, mivel homokos részen voltunk. Remélem nem sérült meg annyira a szeme...! :(
2011. ápr. 22. 23:10
 7/10 anonim válasza:
100%
Na mit mondott az orvos? Van valami új fejlemény? :\
2011. ápr. 23. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Hát nem mondtak neki semmi rosszat, viszont a szeme egész szépen gyógyulgat... a pirosság is eltűnt, és a seb is gyorsan gyógyul. Viszont fáj neki még egy picit... és ha sötétségből hirtelen világosság lesz(avagy felkapcsolják pl a lámpákat) egy ideig a jobb szemével lát egy sötét foltot. Erről meg nem tudom hogy megkérdezték-e az orvost... =\
2011. ápr. 24. 17:50
 9/10 anonim válasza:

Értem. Minél hamarabbi gyógyulást neki :)

Kellemes Húsvétot!

2011. ápr. 24. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Kellemes Húsvétot utólag :) köszönöm a válaszokat :)
2011. ápr. 25. 23:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!