Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Mondanátok olyan szemtornát,...

Mondanátok olyan szemtornát, ami javítja a szemet?

Figyelt kérdés
-1.50 és -1.75-ös a szemüvegem, de kb. két éve nem hordom, csak ha nem látom a táblát, de ez csak az esetek 20%. Olyan szemtornát szeretnék, hogy min. 1 dioptriát javítsak a szememen.
2011. szept. 7. 19:06
 1/8 anonim ***** válasza:
5%
Ilyen nincs, csak mese - ha lenne ez a lehetöség, akkor senkinek nem kellene szemüveg/kontaktlencse. Egyeseknek nagy üzlet eladni erröl könyveket, de ez csak nekik használ, az olvasóknak nem.
2011. szept. 7. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
95%

Bates-módszernek hívják, így keress hozzá anyagot, valahol már könyvet is láttam, amiben benne vannak a gyakorlatot elég érthetően

ne foglalkozz a szkeptikusokkal, szerintem hatásos, ártani nem árthat

2011. szept. 7. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
24%

Nem árt,de nem is használ semmit. Én több könyvet is olvastam és több módszert is kipróbáltam,de semmi eredménye.

Okosabban tennéd,ha hordanád a megfelelő szemüveget,mert így romolhat a szemed.

2011. szept. 7. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
40%
Régebben próbáltam hónapokig, de semmit nem ért. Szerintem el se kezdd, hacsak nem akarsz csalódni te is.
2011. szept. 7. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
44%

Csak addig használ amíg az ember növésben, fejlődésben van még, felnőtteknek is használhat csak nem jelentősen és több időbe telik.

[link]

Itt vannak gyakorlatok. De ne várd a csodát 1 hét után, mert akkor tényleg csalódni fogsz. Kitartóan és gyakran kell csinálni.

2011. szept. 7. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Amíg hordtam a szemüveget addig romlott a szemem, amióta nem, azóta nem romlott. Pedig nem hittem abban, hogy ennek ez lesz az eredménye.

Még növésben vagyok, mert 16 éves vagyok. Akkor van esélyem, hogy használ a torna?

2011. szept. 8. 20:19
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Épp ez a aj hy ti a szemeteket tornázatatjátok amíg a hiba a látásban van ezért nem használ sokaknak.A látás csak illuzió ha va az agy nem forditaná meg a dolgokat mindent kisebbnek látnánk amikor megterhelődik fejfájás jelentkezik

és a szemgolyó mérete változik)lötyedtebb lesz)

+ vissza kell állitani a szem természetes mozgását


Tehát 1 meg kell szüntetni a feszültséget

2 a szem alapmozgását vissza kell állitani

2011. szept. 10. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A szemészeknek hol állna érdekében hogy az emberek meggyógyítsák a szemüket a szemüvegekből szép kis summa befolyik...
2011. szept. 10. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!