Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Én már körülbelül egy éve...

Én már körülbelül egy éve "szemüveges vagyok". Fél évre írták fel, de az elején hordtam kb 2-4 hónapig és egyre rosszabb lett a látásom. Drága volt és ráadásul rossz is. Tv-hez, számítógéphez és olvasáshoz kellett. Most mit tegyek? :S

Figyelt kérdés
2011. máj. 29. 21:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy tényleg romlott a szemed. A szemüveghordásnak van egy olyan "mellékhatása", hogy ha a lencsén keresztül megszokod, hogy sokkal élesebbnek látod a világot, akkor amikor leveszed, sokkal homályosabbnak tűnik minden, mint amikor még nem voltál szemüveges, és nem volt összehasonlítási alapod.
2011. máj. 29. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De én nem láttam vele jobban.:S Ugyan olyan volt...messzebbre pedig rosszabb.Egyik barátnőmnek van egy szemüvege, abba tökéletesen látok!!!
2011. máj. 29. 22:06
 3/5 anonim ***** válasza:

Akkor rosszat sikerült csináltatnod, vagy nem teljesen őszintén olvastad a számokat a tábláról...


Szemészeten addig kell próbálkozni, amíg nem lesz TÖKÉLETES az eredmény. Akkor is, ha másfél órát tart, és ha már unod, mert, amint látod, magadat szívatod csak meg...

2011. máj. 29. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát közelről a kicsi betűt tökéletesen elolvastam a tábláról meg negyedjére-harmadjára találtam el egy pár betűt.Szerintem innen egyértelmű hogy nem olvasáshoz kell.:SS Eleve azért vitettem el magam mert nem láttam hátulról a táblát a suliban.Nem értem.Most vegyek új szemüveget?:S
2011. máj. 29. 22:47
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha távolrol nme láttad a táblát akkor rovidláto vagy arra kell a szemuveg.Menje el ujra a szemészhez,estleg menje be egy optikába ahol szemvizsgálatot is tartanak.
2011. máj. 30. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!