Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Ideiglenes látásromlás kialvat...

Ideiglenes látásromlás kialvatlanság miatt? 14/L

Figyelt kérdés
hétvégén hajnali 5ig filmeztem. Azóta is gyűrött, beesett az arcom. Lehetséges, hogy emiatt romlott közelre a látásom? Ideiglenesen ugye? Ha hétvégén kialszom magamat minden rendben lesz?
2011. jún. 1. 19:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen, emiatt.
2011. jún. 1. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Embere válogatja. Sajnos te ilyen típus vagy.

Most vizsgaidőszakban állandó jelleggel 2-3 órákat alszok, de nem látszik meg rajtam. Lakótársam 6-7 órát alszik, és táskás a szeme :D

A látásodnak pedig nem sok köze az éjszakázáshoz, legalábbis én nem fedeztem fel magamon (volt, hogy vizsganapon, 4 óra alvás után még bevállaltam egy éjszakai műszakot, nem tapasztaltam látásromlást vagy ilyesmit, pedig vezettem).

2011. jún. 1. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Tegyel kamilla borogatast a szemedre, de a friss uborka is nagyon jo, mivel nyugtatja a szemedet.

Tanulj meg valamilyen technikat, amikor ellazulsz, relaxalsz, es pihenj, ez a szemedre is gyogyitolag fog hatni, hiszen kimerultel.

2011. jún. 1. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!