Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Ha kancsalság miatt nem lát...

Ha kancsalság miatt nem lát valaki az egyik szemére, és ha megműtik, akkor utána lehet láthatna vele, vagy már, ha nem lát, akkor késő is műtetni?

Figyelt kérdés
2009. márc. 20. 12:53
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem lehet műtéttel gyógyítani ezt a fajta betegséget. Csak magát az esztétikáját tudják, hogy ne kancsalíts. :(

én is ebben a cipőben járok

2009. márc. 20. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
12:56 ismét a "nem lát"-ot ugye úgy értetted, hogy nem jól?
2009. márc. 20. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Nem, nem úgy érti. Minden ember úgy születik, hogy csak az egyik szemét használja, a kétszemes együtt látást hat éves korunkig kell megtanulnunk. Aki kancsal, annak sajnos ez lehetetlen. Ha valakinek 6 éves korig megműtik a szemét az megtanulhatja, de sajnos csak az ilyen gyerekek 30%a tanulja meg, a többiek egész életükben csak egy szemmel fognak látni
2010. okt. 17. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
második vagyok. én pont ilyen vagyok, amit leírtál, de azért foltokat látok a rossz szememmel is.
2010. okt. 18. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!