Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » A bal szememre tegnap óta...

A bal szememre tegnap óta homályosan látok, valószínűleg a sok számítógépezés miatt. Mikorra fog elmúlni, vagy mit kell tenni? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Sokat netezek, és tegnap már egy kicsit homályosan láttam a bal szememre, és ma is. Vagy attól is lehet ez, hogy árpa van a szememen? El fog múlni, vagy már csak a szemüveg segíthet? Ma nem fogok többet gépezni, ha valaki ezt javasolná. Csak a kérdésre kérek választ, azt nem kérem, hogy írjátok, hogy minek gépezek annyit, stb..

És még annyit, hogy ha közelről nézem amit el akarok olvasni, azt jól látom..

Köszönöm a választ.

15/L


2011. júl. 2. 13:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Megerőltetted el fog múlni nincs semmi gáz....
2011. júl. 2. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

köszi a gyors választ:)

most megnyugtattál :D

2011. júl. 2. 13:23
 3/6 anonim ***** válasza:
Lehet elmúlik. De ha pár napon belül mégse, akkor ajánlom a szemészetet. Lehet, hogy tényleg esedékes nálad egy szemüveg.
2011. júl. 2. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Pihentesd a szemed. Kamillateával is borogathatod kicsit, vagy cseppents bele műkönnyet, ezek szoktak kicsit segíteni. Amúgy meg ne aggódj, el fog múlni:)
2011. júl. 2. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
[link] hogy ne romoljon tovább
2011. júl. 6. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem kizárt hogy szemüveg kell neked is mint nekem, és én is sokat gépezek. Már nyitottam itt egy témát, amiben leírtam, hogy egyik napról a másikra hirtelen megromlott a jobb szemem látása. Nekem szemtengelyferdülésem van a jobbik -0,50-es, a bal meg elvileg -0,25, habár én 100%-osan láttam akkor a táblán a legapróbb betűket is, csak a lencsével szebb volt a kontraszt a fehér háttér és a fekete számok között. Újabban nem hordom a szemüveget, és van hogy egyik nap tök jól látok, aztán amilyen kedve van, fél nap elmúlik aztán kezd megint homályos lenni. Most azon agyalok mennyit segítene az a fajta szemtorna, hogy lekötözöm az ép vagyis a bal szememet, és csak a jobbat kényszerítem látásra. (20/F)
2011. júl. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!