Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Ha kicsit gépezek baromira...

Ha kicsit gépezek baromira fáj a szemem. Miért? Vagy mit lehet csinálni hogy ne fájjon? Haggyam abba egy kis időre?

Figyelt kérdés
az a kicsi fél,1 vagy 2 óra
2011. júl. 26. 22:18
 1/8 anonim válasza:
Kérdés, milyen a monitorod. Ha még régii típusú, az is lehet ártalmas. A gépezéssel az a baj, h amíg az ember a képernyőre "gúvad", addig ritkábban pislog, mint normálisan, a szemnek pedig az kevés.
2011. júl. 26. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
lehet a monitor hibája is. De am óránként minimum 10 perc szünet kell. Vagy ami a legrosszabb lehet, rossz a szemed és az erőlködés miatt fáj. Ezt egy szemész kideríti neked.
2011. júl. 26. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem rossz monitor, LG monitor , nem az a régi... 2 éve kaptam
2011. júl. 26. 22:27
 4/8 Mr23 ***** válasza:
szerintem kiszárad a szemed... ez ellen 2 dolgot lehet tenni 1 ne a monitor legyen a legfényesebb a szobában 2 ha már így fáj szorítsd a tenyered a szemed elé 1-fél percig majd nyugodtam folytasd tovább...
2011. júl. 26. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Nekem is majdnem ugyan így volt, de nekem szemüveg kellett..
2011. júl. 27. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
De nekem inkább akkor kezd el fájni ha olvasok valamit, a neten.
2011. júl. 27. 15:24
 7/8 anonim válasza:
erőlteted a szemed ezért valószínűleg szemüveg, de ez csak egy tanács
2011. júl. 27. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Keress valami monitor nezo szemuveget! a CVS (Computer Vision Syndrome) cimszo alatt rengeteg mindent talalsz malyd.
2011. júl. 27. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!