Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Szemüveg mellett romlott 4...

Szemüveg mellett romlott 4 dioptriát a szemem! Hogyan lehetséges ez?

Figyelt kérdés

-4-es dioptriájú szemüveg kell most nekem, holott 6 éve onnan indultam, hogy eldönthettem kell-e szemüveg nekem vagy sem (nem volt súlyos a probléma). Rendeltetésszerűen használtam, tehát távollátásra állandóan.

Mi lehet a romlás oka? Hogy lehet mindez szemüveg mellett?

22/L


2011. júl. 28. 11:46
 1/5 anonim ***** válasza:
A szemüveg nem arra van, hogy meggyógyítsa a szemed. Ez csak egy "mankó".
2011. júl. 28. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

1 alapbetegségtől romlik

2 nem volt jó a szemüveg (kétlem, mert ez esetben rövidebb idő alatt romlott volna nagy mértékben)

2011. júl. 28. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Sajnos a negatív dioptriásoknak romlik a látásuk, sokáig kell cserélgetni a lencséket én most -2-est használok, de már lassan nekem is cserélnem kell, és tényleg a szemüvegtől nem fog rendbe jönni a látásod, esetleg szemtornával lehet lassítani a folyamatot.
2011. júl. 28. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Bence87 válasza:

A szemüvegtől romlik a szemed, ez normális.


De ha 22 éves vagy, akkor sokat már nem fog romlani, mert már nem nagyon nősz.

2011. dec. 7. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Elárulom neked hogy a szemüveg egy rohadt nagy átverés, és lehúzás. Csak arra megy ki hogy tovább romoljon egyfolytában a szemed, és húszezrekért vegyél új szemüveget. Nekem - 0.25 dioptriáról indult, most 4-5 környékén van, és mindkét szememen szürkehályog van.
2012. márc. 24. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!