Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Szemüveg vagy kontaktlencse?

Szemüveg vagy kontaktlencse?

Figyelt kérdés

melyiket válasszam?

tapasztalatok?

volt már egyszer kontaktom, de eléggé viszketett a szemem, szóval zavart, és hagytam is a dolgot.., de arra gondoltam, hogy esetleg van olyan minőség vagy fajta amitől ez nem következik be, vagyis kényelmes hordani ..

??


2011. okt. 23. 10:21
 1/4 anonim ***** válasza:
57%

Nőknek szemüveg, mert jól néz ki :)

A kontaktlecse abban előny, hogy könnyebb benne sportolni, nagyobb területet látsz tisztán stb. Hátránya lehet az, hogy kiszárad a szem tőle, meg drága :)

2011. okt. 23. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
63%

Viszketett a szemed? Az nem inkább a folyadéktól volt? Mert a kontaktlencsék anyaga szinte ugyanaz, és nem hinném hogy az viszketést okozna.

Szerintem jobb a kontaktlencse, mert azzal olyan a látás mintha semmi baja nem is lenne a szemednek, míg a szemüveg mindig ott van előtted és zavaró. Legalább is nekem az. Meg persze van akinek nem áll rosszul a szemüveg, de azért mindenki szebb nélküle.

Azt mondják drága a kontaktlencse... szerintem nem az. Havi 2-3ezer ft nem olyan vészesen nagy összeg.

2011. okt. 24. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
88%

lencse:) ez tuti

nem értem, h mindenki azt mondja: ,,jaj de jól áll a szemüveg" meg h ,,inkább az mint a kontaktlencse mert az elöbbi jól áll" stb....csak hogy ugyebár ilyenkor ők elfelelytik h amúgy tök sz r a szemcsi: kényelmetlen,párásodik, ujjnyomok, tesióra, eltörik stb...

A LENCSE A TUTI!!!!!!:))))))))

2011. nov. 10. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 intrepid ***** válasza:
100%
Szemüveges vagyok. Régen munkahelyen lúg fröccsent az arcomba, valószínű, hogy a szemüveg mentette meg a szemem. Engem nehéz lenne meggyőzni, hogy letegyem a szemüveget. Viszont 3D-s TV nél a 3D-s szemüveggel meg gondban vagyok.
2012. máj. 22. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!