Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Elég vörös a szemem! Milyen...

Elég vörös a szemem! Milyen módszerek vannak rá, hogy elmúljon?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Már 1-2 napja elég vörös a szemem az oka az, hogy egész nap a gép előtt ülök és ráadásul régi villogós monitorom van szóval az ok adott, de gyógyírt még nem találtam rá. Cseppentek visine szemcseppel az egy nagyon picit csillapítja, de nem múlik el tőle! Tudom, hogy nem kellene gépeznem ennyit, de nincs valami jobb szemcsepp amitől teljesen elmúlik vagy valami házi gyógyír? Esetleg friss levegő? Tudom, hogy semmi komoly nincs, mert szokott ilyen lenni 2 napig nem gépezek és elmúlik, de mégis kicsit idegeasít, hogy vörös a szemem. A válaszokat előre is köszönöm!
2011. júl. 28. 15:14
 1/6 A kérdező kommentje:
Még annyit fűznék hozzá, hogy tökéletes a látásom, az orvos szerint jobb is a kelleténél!(örököltem)
2011. júl. 28. 15:15
 2/6 anonim ***** válasza:
Kb 10 percenként nézz el a monitorról, és bámuld mondjuk a falat 5 percig.
2011. júl. 28. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

hogy lehet jobb a látás a kelleténél? :facepalm:


visine

2011. júl. 28. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 mohoyoyoo válasza:

[link]


Itt elég részletesen belemerülnek a témába.

2011. júl. 28. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

visine szemcsepp!

Én hegesztek és ez a kezdő szemcsepp ami nagyon jó!Ha ez sem hat akkro jöhetnek a vényesek!

De a legjobb megoldás ,hogy cseréld le a monitorod vagy szokj le a gépezésről!KOCKA! :)

2011. júl. 28. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

pihentetés, műkönny, pislogás, természetes fény és nézz néha távolra is...

Amúgy meg cseréld le azt a sz*r monitort!

2011. júl. 29. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!