Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Pupillatágítás mennyi ideig...

Pupillatágítás mennyi ideig tart és utána meddig látok homályosan?

Figyelt kérdés
Azt tudom, hogy jó ha van napszemüveg hazafelé, de amúgy nagyon homályos a látás vagy azért eljutok tömegközlekedéssel haza???
2011. aug. 17. 14:58
 1/3 anonim ***** válasza:
asszem kb 2 max 3napig van homályos látás.Olyannyira látsz homályosan,mint amikor próbálják belőni a látásodat computeres vizsgálattal....
2011. aug. 17. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem pár órán át tartott,de nem vészes.Látni látsz majd,de annyira homályosan hogy pl a telefon kijelzőjén nem látod a számokat.Nem vészes,haza tudsz menni majd.
2011. aug. 17. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
A napszemüveg jó,mert az erős fény nem jut közvetlen a szembe,pupillába.Nekem nehéz volt hazabattyogni,mert elég magas a szemüvegem dioptriája,nélküle nem láttam volna hova lépek,meg nem volt nálam napszemüveg.Amúgy 1napig rossz kicsit,de nem vészes.
2011. aug. 19. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!