Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Miért látok homályosan kontakt...

Miért látok homályosan kontaktlencsével? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Fél hónapja kezdtem egy lencsét és máris problémáim vannak vele. Mikor beteszem semmi gond, maximum kicsit fáj, de amint jobban elhelyezkedik (akkor már nem is érzem), akkor homályosan látok vele. Nem száraz a szemem, tiszta a lencse, és nem járt még le. Lehet, hogy már tönkre is ment? (csak az egyik lencsém ilyen.)
2011. szept. 11. 16:51
 1/4 A kérdező kommentje:
Hozzáteszem, hogy semmi gondom nem volt, egyik nap a napom felénél csinálta ezt, az utána következő naptól már mindig.
2011. szept. 11. 16:55
 2/4 anonim válasza:
100%
Nem cserélted meg őket? jobbot a balosra, balost a jobbosra?
2011. szept. 11. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 tetris ***** válasza:
100%
Talán a lencse és a szemed közé bekerül egy pici pára, ami lecsapódik a lencse belső oldalára. Ez akkor fordulhat elő, ha a lencse nem illeszkedik tökéletesen, vagyis nem fekszik fel teljesen.
2011. szept. 11. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem cseréltem fel, mert a két szemem közt hatalmas a különbség. 2 éve hordok lencsét, de ilyennel nem találkoztam. Remélem menthető, mert nem akarok pazarolni egy lencsét sem.
2011. szept. 11. 17:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!