Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Kontaktlencsével tisztán és...

Kontaktlencsével tisztán és homályosan látok?!

Figyelt kérdés

Sziasztok !


Egy ideje szemüveges voltam most ugy döntöttem hogy kontaktlencsére váltok. El is mentem dokihoz kaptam teszteló lencsét! Tisztán látok vele minden rendben nem is zavar stb de 1perc után le is veszem mivel ha 5másodpercig nem pislantok ami szerintem teljeen természetes és ilyenkro elkezd lassan homályosodni a látásom majd ha pislantok akkor újra tisztán látok de amint nem pislantok megint elkezd homályosodni és ez nekem nagyon zavaró mert minden másodpercben nem tudok pislantani....


Miért lehet ez ? 2szer tettem eddig fel a lencsét mádodszor mikor próbáltam már egyre ment sikerült a dokinál is fel kellett tennem persze de ott is sikerült és nem volt ilyen problémám vagy lehet nem is figyeltem annyira rá de most igy nemtudom h ez normális ?


2011. febr. 3. 20:12
 1/3 A kérdező kommentje:
Még amit kifelejettem : kocsiban volt -5 fokban fél órán át a lencse a tartóban és utána egyből be a melegre és feltettem lehet hogy párásodás végett történik ? majd holnap esetleg kipróbálom újra lehet hogy csak ez végett de azért szivesen várom mások válaszát : )
2011. febr. 3. 21:14
 2/3 anonim ***** válasza:
nekem akkor van ez a homályosodás, ha már sok ideje bent van a lencse és gondolom kezd kiszáradni, lehet hogy nem a legjobb fajta lencse amit kaptál... mindenesetre mondd el ezeket az optikusnak, kérjél másik fajtát is ha van megfelelő.
2011. febr. 5. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mikor én is megkaptam az első lencséimet én is ugyanezt tapasztaltam. Kb. 1 hét alatt elmúlt. :)

Bár az is lehet, amit az előttem válaszoló is írt. Az első orvos 3 havis Bausch and Lomb lencséket adott, ami hát nem igazán volt jó. Most 1 havis Air optix kontaktlencséim vannak,ezekkel teljesen emg vagyok elégedve, sokkal jobbak, mint a másik volt. :) Igaz, drágább is volt, de ennyit megért nekem.

2011. febr. 5. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!