Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Normális, hogy kontaktlencséve...

Normális, hogy kontaktlencsével közelre homályosan látok?

Figyelt kérdés
Most lett kontaktlencsém. Rövidlátó vagyok, tehát mínuszos a kontaktlencse...egyébként teljesen jó, látok vele, nem zavar, de közelre mégis olyan homályos, zavaró. Erős lenne közelre? A szemüvegnél nem volt ilyen probléma....Vagy csak még szokatlan? Mert ha messzire nézek, akkor is furcsa, de szerintem az csak azért mert még új...A szemüvegnél is így volt régen..Viszont olyan munkám van, hogy muszáj kontaktlencsét hordanom...szerintetek??
2009. júl. 7. 16:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia, nálam is ez volt a helyzet, pár nap alatt megszoktam, és láttam közelre is. viszont ha nem javul, akkor menj vissza, és kérj új lencsét.
2009. júl. 7. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Velem is pont így van. Fogalmam sincs, hogy mit csináljak mert én gép előtt dolgozom és nagyon zavaró. Nem tudom t mikor tetted fel a kérdésed de azóta jobb lett már?
2010. jún. 4. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!